خرید از خارج

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به کالایی در خارج از کشور نیاز داشته باشید، کالایی که مشابه آن را در ایران پیدا نمی کنید،پس نیاز دارید برای خرید و دریافت کالای مورد نیاز خود راهی پیدا کنید! یکی از روش های متداول خرید از خارج، خرید از وبسایت های آنلاین خارجی است. در این  جــا قصد داریم تا اطلاعاتی را در مورد خرید آسان و بدون مشکل را برایتان بازگو کنیم.

روش های خرید از خارج

سفر به آن کشور و همراه آوردن کالای خریداری شده به ایران

این راه ممکن، ولی بسیار پرهزینه است و به علت قیمت بالای بلیط هواپیمای خارجی، رزرو هتل و نیاز به صرف زمان زیاد، چندان مقرون به صرفه نیست.همچنین مشکلات آب و هوایی و حمل و نقل و شناخت کافی نداشتن از بازار خرید نیز میتواند جز مشکلات باشد به خصوص اگر تنها دلیل سفر خرید از خارج باشد.پس این روش هم تا حدودی چندان کارآمد و به صرفه نیست.

درخواست از یک دوست مقیم خارج، جهت خرید کالا و ارسال به ایران

این راه نیز ممکن است ولی نه برای همه! اولا چون ممکن است شما آشنایی در کشور مورد نظر نداشته باشید و ثانیا در صورت داشتن فرد مورد نظر امکان ارسال پستی از کشور مبدا به ایران وجود نداشته باشد. ثالثا توجه کنید که نرخ ارسال کالا با حجم کم در پست های بین الملی بسیار بالاست. در آخر امکان واریز وجه به حساب فرد مورد نظر سخت و پیچیده است.

خرید از یک سایت خارجی آنلاین و ارسال پستی به ایران

شما نیاز به امکان پرداخت ارزی هزینه خرید خود دارید و در واقع مهم ترین قسمت کار غیر از آشنایی به نحوه خرید آنلاین و ثبت سفارش در سایتهای خارجی با تسلط نسبی به زبان آن سایت، همین امکان پرداخت هزینه کالا است که معمولا به دلار نیز می باشد.  البته شبکه بانکی کشورمان به سیستم بانکی جهانی متصل نیست و شرکتهای ویزاکارت، مسترکارت و … هیچ خدمات مستقیمی به ایران ارائه نمی کنند.

به ما اعتماد کنید !

تجارت جویان میتواند همه مشکلات گفته شده را برای شما حل کند! ما تمام مراحل خرید، حمل کالا، امور گمرکی و تحویل درب منزل را برای شما انجام می دهیم. تجارت جویان نماد اعتماد الکترونیک دارد و کاملا آسان،به صرفه و مطمئن است. ما کارگزار مطمئن و حرفه ای شما در خرید از خارج هستیم.

کافی است کالای مورد نظر خود را از وبسایت های خارجی پیدا کرده و با ما برای طی مراحل بعدی تماس بگیرید،سپس منتظر تحویل کالا درب منزل خود باشد. آن هم تنها در مدت زمانی کمتر از یک ماه!

 

EnglishTurkeyIran